Speleologie? Speleokomedie?...Všechno!

Vážení přátelé a nepřátelé.

VIDÍTE BUDOUCNOST SPELEOLOGIE ČERNĚ???

Zkuste se na ni podívat jiným pohledem. Kombinací modré, červené a hnědé při teplém světle, nejlépe karbidové svítilny. Uvidíte vše krásně růžově. Nenechte si to ujít. Moje názory jsou jen moje a málokdo se s nimi ztotožňuje, ale takový je život. Není černobílý a nejde nalinkovat. To co zažijete na vlastní kůži a ohmatáte vlastníma rukama vám nikdo nikdy nevezme. Nic z toho, co si zde přečtete nereprezentuje Českou speleologockou společnost. Poznatky, úvahy, ani zprávy zde uveřejňované nemusí být takzvaně pravdivé, protože ani pravda není jen jedna a záleží na každém jedinci, jak se s tím vypořádá..

 POZOR DŮLEŽITÉ!!!

Tyto webové stránky NEREPREZENTUJÍ názory vedení České speleologické společnosti, ani názory jedlíků čokolády!

 

Jsem totiž strašně zlej, škaredej a mám svůj vlastní názor...

 

 

S pomocí kamaráda Krta se pokouším rozjet tento malý jeskyňářský web. Chtěl bych v něm prezentovat zejména svoje výtvory jako jsou komiksy, povídky a pět bezbřehé ódy na bezvadné fungování České speleologické společnosti. Dále zde najdete složku kresleného humoru nejen mého, ale i výtvorů mého táty. To proto, aby se něj nezapomělo. Bude tu časem i galerie historických fotografií, aby si zase někdo nemyslel, že se začalo na Moravě jeskyňařit až pod Českou speleologickou taktovkou.

Časem tady budou i zprávy z krasu a doufám, že to budou opravdové Zprávy a novinky, kde se dozvíte, co se kde děje. Zkusím přidat pár svých úvah o krasu a dění kolem bádání, o jeskyních a o jeskyňářské etice. Bude tady určitě pár recenzí na špičkové speleologické tisky a periodika. Je otevřena návštěvní kniha, kde mi můžete spílat a nadávat.

Nestydím se za to, že to s počítači neumím, jeskyním rozumím daleko lépe, ale snažím se proto, abych si to nemusel nechávat jen pro sebe. A komu se to nelíbí, nemusí to číst a koneckonců si jáchyma může přepnout třeba na nějakou erotiku.

Přeji Vám krásný den.

franci musil

 

 

 

Novinky

15.07.2016 10:01

300. SPELEOBULVÁR (červenec / 2016)

Je tu limitní 300. číslo SPELEOBULVÁRU. Nebudu ho nijak hrotit, hodnotit ani komentovat. K tomu...
09.06.2016 21:55

299. SPELEOBULVÁR (červen/2016)

Vyšlo nové Speleo č. 68. Obsahově se příliš nevymyká číslům starším jako spíše pamětnická,...
25.05.2016 10:41

298. SPELEOBULÁR (květen/2016)

Vychází druhý květnový bulvár. V Moravském krasu se bádá, mimoto dobíhají DéÓDéčka na BS, a pár...
12.05.2016 21:05

297. SPELEOBULVÁR (květen/2016)

Konec dubna 2016 poznamenal moravské speleodění nenápadný odchod Martina Vrány ze Speleoklubu Brno....
29.04.2016 09:01

296. SPELEOBULVÁR (duben/2016)

Minulý víkend proběhlo Speleofórum. Kromě několika tradičně kladných pochlebujících vyjádření, jsem...